Odstąpienie od Umowy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem, ma prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży i zwrotu Towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.
Termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa Towarem.
Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Instrukcja zwrotu Towaru:

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży Towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa Towarem należy poinformować Sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od Umowy sprzedaży Towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia. Należy wypełnić formularz zwrotu (kliknij i pobierz) lub jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od Umowy z imieniem, nazwiskiem, numerem zamówienia oraz informacją, jakie produkty życzą sobie Państwo zwrócić i przesłać je na adres info@alechleb.pl
Aby zachować termin odstąpienia od Umowy, sprzedaży Towarów wystarczy, aby wysłali Państwo stosowną informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa.
W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży Towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych Towarów należy zwrócić Towar.
Towar należy odesłać wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od Umowy sprzedaży Towarów i dowodem zakupu na niżej podany adres:

Uniscale Sp. zo.o.
Opłotek 29
01-940 Warszawa

Uprzejmie informujemy, że zwracany Towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien być kompletny oraz w oryginalnym opakowaniu producenta. Prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.
Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia Towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży.
Zwrot płatności zostanie dokonany przelewem na konto, z którego opłacono zakup Towaru. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych Towarów lub dostarczenia przez Państwa potwierdzenia odesłania zwracanych Towarów.

Reklamacje

Zgłoszenie reklamacji może nastąpić poprzez wypełnienie formularza zwrotu – reklamacji

i odesłania na adres:

Uniscale Sp. zo.o.
Opłotek 29
01-940 Warszawa

lub email: info@alechleb.pl

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Kupującego w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji Towaru. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub pisemnie. W przypadku uznania reklamacji Produkt wraz z wypełnionym formularzem, lub oświadczeniem o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:

Uniscale Sp. zo.o.
Opłotek 29
01-940 Warszawa

Dla celów usprawnienia procesu Kupujący powinien przekazać Produkt Sprzedającemu wraz z formularzem reklamacji lub stosownym oświadczeniem o powodach składanej reklamacji.